
Близько 3 000 школярів взяли участь у «Зимових канікулах з Політехом: Вікторини у Kahoot». Головною темою традиційних шостих двотижневих зимових канікул-2023 у виші стала безпека: від харчової, фінансової до мінної та енергетичної.
Як повідомили у пресслужбі НТУ «Харківський політехнічний інститут», протягом Канікул проведено понад 50 онлайн лекцій з різних напрямів: фізика, хімія, менеджмент, енергетика, IT, інженерія та інші.
Вперше у програмі Канікул відбулися ексклюзивні заняття від Інституту танкових військ НТУ «Харківський політехнічний інститут».
Заняття проводились у форматі відео-чату у групі https://t.me/KhPI_Kahoot_holiday. У цьому ж чаті збережено записи ефірів та вікторини, які учасники можуть пройти у зручний для них час.
>
>Учні слухали лекції, виконували онлайн завдання та змагалися за призові місця, виконуючи «домашні завдання». На трьох переможців конкурсу «домашки», як заявили у виші, чекають круті «політехнічні» призи.
Наразі молоді вчені ХПІ уже готуються до весняних канікул із Політехом. На учнів чекає близько 30-ти цікавих заходів, яки об’єднає тема: «Великі наукові ідеї, що змінили світ».
>
Довідка. Проєкт «Канікули з Політехом» стартував восени 2017 року. Його організатори та спікери — викладачі, аспіранти, студенти різних кафедр НТУ «ХПІ». У період шкільних канікул для дітей готують: майстер-класи, воркшопи, інтерактивні ігри та лекції, лабораторні роботи, демонстрації, досліди. Гостями Канікул стають не лише діти, а й дорослі: їхні батьки, вчителі. Головна ідея проєкту — показати хімію, фізику, математику, інші технічні спеціальності цікаво, зацікавити дітей займатися наукою у майбутньому.
Kahoot! — ігрова навчальна платформа (розроблена в 2013 р.), що використовується у школах та інших навчальних закладах, складається з каталогу ігор: «Kahoot», кожна з яких є вікториною, яка містить питання з кількома варіантами відповідей. Автор платформи — Норвезький університет природничих та технічних наук.
Нагадаємо, колектив учених харківського Політеху, незважаючи на війну, реалізував мотиваційний проект для учнів середніх та старших класів – «Великі наукові ідеї, що змінили світ». Під такою назвою випущено підручник, орієнтований на вчителів природничих, математичних дисциплін та школярів.

Сидоренко Евгений – Редактор новостей – Журналист-копирайтер
Молодой, но очень перспективный сотрудник. Фонтан идей, который приходится периодически прикручивать.
Образование:
1974 — 1978 Львовское высшее военно-политическое училище. Факультет журналистики.
Журналистка:
2018 Украинский новостной портал Комета
2009-2018 Литературный фриланс
1996-2009 Корреспондент газеты «Московский Комсомолец»
1989-1996 Внештатный сотрудник СМИ,
1978-1989 Журналист «Вечерний Кишинев»